Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

lek med. Tomasz Tytuła


lek med. Tomasz Tytuła
lek med. Tomasz Tytuła

Absolwent Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2007r). Szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Klinicznym Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w powyższym oddziale, w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem, jak również w licznych Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.

Obecnie pracuje w Ortopedicum – szpital ortopedyczny w Krakowie ( zabiegi operacyjne oraz konsultacje ortopedyczne ) – Kraków ul. Koło Strzelnicy 3

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Posiada certyfikaty : AO Trauma Course, diagnostyki ultrasonograficznej narządu ruchu z elementami reumatologii , certyfikat GPS – posiada doświadczenie w terapii osoczem bogatopłytkowym (PRP) i kwasem hialuronowym.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kongresach i zjazdach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności .

Posiadam doświadczenie w traumatologii narządu ruchu .

Główne zainteresowania zawodowe związane są diagnostyką , leczeniem zachowawczym i operacyjnym dysfunkcji stawów biodrowego, kolanowego i barkowego w tym endoprotezopalstyki jak i techniki artroskopowe .

W codziennej pracy cenię sobie i kładę główny nacisk na informowanie chorego o istocie schorzenia i dokładnym wyjaśnieniu procesu leczenia .

Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
  • 534 572 440
  • 12 359 55 51
  • biuro.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
  • 788 007 740
  • 12 357 47 64
  • centrummedyczne.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line