• Badanie komputerowe

  W celu precyzyjnego rozpoznania i zdiagnozowania rozmaitych wad stóp oraz zaplanowania odpowiedniej profilaktyki umożliwiamy wam skorzystanie z nowoczesnego podoskopu komputerowego.

 • Obuwie Arcopedico

  Odpowiednio dobrane obuwie zapewnia komfort i odpowiednią amortyzację podczas chodzenia. Warto zatem sięgnąć po produkty profesjonalnej, posiadającej wieloletnie doświadczenie firmy Arcopedico.

 • Bezbolesne leczenie wrastających się i wkręcających paznokci

  Ból palca przy paznokciu może wiązać się z wrastającym lub wkręcającym się paznokciem. 

 • Czym zajmuje się podolog?

  Podolog to specjalista od stóp, który diagnozuje, a także leczy różnego typu dolegliwości. Schorzenia kończyn dolnych bywają na tyle złożone, że konieczna jest wizyta u fachowca. Trzeba jednak wiedzieć, że ogromną rolę odgrywa profilaktyka. Im wcześniej zostanie wykryty problem, tym lepiej dla pacjenta. Podologia jest działem medycyny - skupia się ona nie tylko na stopach, ale także stawie skokowo-goleniowym. Nie można również nie wspomnieć o mięśniach, tkance podskórnej oraz paznokciach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapoznaj się z dalszą częścią wpisu.

 • Dlaczego laser Lunula? - rozmowa z ekspertem - Panią podolog Edytą Wojciechowską

  Pani Edyta Wojciechowska, podolog z długoletnią praktyką, właścicielka gabinetu podologicznego w Krakowie- PODOMEDICOL, odpowiada na pytania dotyczące problemów z jakimi zgłaszają się pacjenci oraz opowiada o najnowszych urządzeniach, które zdecydowała się wprowadzić do swojego gabinetu. 

 • Grzybica paznokci u cukrzyka

  Osoby chore na cukrzycę są bardziej narażone na wystąpienie grzybicy paznokci i skóry stóp.  W gabinecie Podomedicol w Krakowie oferujemy profesjonalną pielęgnację stopy cukrzycowej oraz skuteczne leczenie grzybicy paznokci.

 • Komputerowe badanie stóp (podobarografia, pedobarografia) - na czym polega?

  Badanie komputerowe stóp umożliwia pełną funkcjonalną diagnostykę podologiczną. Ma bardzo duże znaczenie w ocenie nieprawidłowości występujących w obrębie stóp, ale również układu mięśniowego i układu kostno-szkieletowego ciała. Umożliwia wychwycenie wszelkich nieprawidłowości. Zobacz, na czym dokładnie polega badanie i kiedy warto je wykonać! 

 • Laserowe leczenie grzybicy paznokci

  Wiele osób bagatelizuje problem z powodu wstydu lub braku świadomości, że grzybicę paznokci można skutecznie i bezboleśnie leczyć. Jedną z metod leczenia jest laserowe naświetlanie płytki paznokciowej. Laseroterapię w walce z grzybicą stosują profesjonalne gabinety podologiczne – jest to sprawdzona i niezwykle skuteczna metoda, której efekty potwierdzają badania naukowe.

 • Modzele - czym są i jak się ich pozbyć?

  Niejedna osoba zastanawia się, co to są modzele. To nic innego, jak płaskie, bezbolesne zmiany rogowe, które najczęściej pojawiają się na stopach. W początkowym stadium zwykle nie wywołują wielkiego dyskomfortu, jednak wszystko może zmienić się w czasie. Nieusuwane, bardzo często są źródłem wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Zobacz, co warto wiedzieć na temat modzeli! 

 • Oferta

  W ofercie gabinetu Podomedicol znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów podologicznych o charakterze diagnostycznym, leczniczym i profilaktycznym, wykonywanych przez doświadczonych i wykwalifikowanych podologów.

  Poniżej zebraliśmy dla Państwa szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zabiegów podologicznych, problematyki leczenia chorób stóp oraz przedstawiliśmy ich zastosowanie i technologie, jaką posiłkują się nasi specjaliści w celu świadczenia usług o najwyższej jakości i standardzie.  

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją gabinetu.

   

  Zapraszamy do lektury!

 • Onycholiza - choroba paznokci. Przyczyny, objawy, leczenie

  Jednym z dość powszechnych schorzeń paznokci jest onycholiza polegająca na odklejeniu się płytki paznokcia od łożyska. Opisywana przypadłość dotyczy zarówno paznokci u dłoni, jak i u stóp. Zobacz, jak rozpoznać onycholizę, jakie są jej przyczyny, rodzaje, a także najlepsze metody leczenia! 

 • Podochirurgia - najczęstsze zabiegi podochirurgiczne

  Kondycja stóp i paznokci u stóp to często dla wielu osób dość wstydliwy problem. Z tego względu wizyta u podologa jest odkładana, w nadziei, że schorzenie w końcu przejdzie samo. Jednak takie podejście niejednokrotnie skutkuje zaostrzeniem dolegliwości, w efekcie czego jedynym wyjściem pozostaje zabieg chirurgiczny. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat zabiegów podochirurgicznych! 

 • Wkładki ortopedyczne dla dzieci

  Najczęstszym wskazaniem jest duży stopień płaskostopia pogłębiający się wraz z wiekiem, bolesne płaskostopie oraz niektóre rodzaje płaskostopia patologicznego. Wkładki ortopedyczne dla dzieci powinny być wykonywane przez doświadczonego fizjoterapeutę lub podologa przeszkolonego w tym zakresie.

 • Niesiemy pomoc osobom borykającym się z problemami stóp

  Oferowane przez Podomedicol zabiegi podologiczne mają na celu pomoc pacjentom dotkniętym chorobami skóry, kości i stawów, jak również osobom borykającym się z wadliwym ustawieniem stopy, deformacjami palców oraz cierpiącym na cukrzycę i reumatyzm. 

 • Podpowiemy, jak pielęgnować Twoje stopy

  W gabinecie Podomedicol dostępne są rekomendowane przez naszych specjalistów preparaty do pielęgnacji stóp renomowanych marek, takich jak Ruck, Remmele’s Propolis, Peclavus, Allpresan, Podoceutic, Arkada, Nanobiotic, Pedibaehr, Genactiv, Diabetegen.

  Na wizytę z naszymi specjalistami mogą się Państwo umówić telefonicznie lub online za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacji.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu podologii w gabinecie Podomedicol w Krakowie!

 • Karolina Rosół

  Menadżer gabinetu podologicznego Podomedicol

 • Kariera

  W poniższej sekcji znajdą Państwo ogłoszenia odnośnie aktualnie prowadzonych przez nas rekrutacji.

  CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres e-mail:gabinet@podomedicol.pl

  Zapraszamy do współpracy!

 • Opatrunki na stopach

  Niektóre zabiegi lub choroby wiążą się powstawaniem różnego rodzaju obtarć i ran. Dlatego też w naszym gabinecie znajdziecie najwyższej jakości materiały opatrunkowe i środki wspomagające gojenie.

 • Dezynfekcja obuwia

  Istnieją dolegliwości (jak na przykład grzybica paznokci) wymagające profesjonalnego i dokładnego czyszczenia obuwia. W naszym gabinecie wykorzystujemy w tym celu urządzenie firmy KLENZ wykorzystujące system nanosrebra i ozonu.

 • Wizyty domowe

  Dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą przyjść na wizytę do gabinetu przygotowaliśmy specjalną ofertę wizyt domowych.

 • Specjaliści

  Przedstawiamy sylwetki specjalistów gabinetu Podomedicol

 • Plastyka wałów okołopaznokciowych - wrastające paznokcie

  W gabinecie Podomedicol przeprowadzamy plastykę wałów paznokciowych wg Arkady. Zabieg na kostce Arkady powoduje odbudowę i utrwalenie kształtu często zniszczonej płytki paznokciowej. Tak wykonana plastyka najczęściej okazuje się zabiegiem bardzo skutecznym i nie wymagającym kontynuacji leczenia.

Wszelkie prawa zastrze?one 2021