Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Wkładki ortopedyczne


Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical to niezastąpiona pomoc w walce ze schorzenia stóp, które wynikają z codziennego poruszania się po twardych, nienaturalnych powierzchniach jak chodnik lub podłoga. Zostały opracowane przez wyspecjalizowaną kadrę medyczną Vasyli Medical THINK TANK, dzięki czemu znajdują zastosowanie we wspomaganiu terapii oraz profilaktyce schorzeń m.in. w obrębie stopy, stawu skokowego, podudzia.

Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical zapewniają prawidłową funkcjonalność we wszystkich fazach chodu i płaszczyznach ruchu, stabilizację, redukcję nacisku oraz amortyzację odpowiednich części stopy. Każda para wkładek jest perfekcyjnie dopasowana poprzez modelowanie termiczne lub modyfikacje pelotami i klinami.

Wkładki ortopedyczne VASYLI – sposób na przywrócenie naturalnej osi nóg i podparcia stóp

Aby odczuć ulgę, należy zapewnić stopom prawidłowe podparcie oraz przywrócić naturalną oś kończyn dolnych. Jest to możliwe dzięki stosowaniu specjalistycznych wkładek ortopedycznych do butów VASYLI, które zostały stworzone, by nieść ulgę zmęczonym stopom, biodrom oraz kręgosłupowi.

Jak działają wkładki ortopedyczne VASYLI?

Wkładki ortopedyczne VASYLI to niezastąpiona pomoc w walce ze schorzeniami stóp, które wynikają z codziennego poruszania się po twardych, nienaturalnych powierzchniach, takich jak chodnik lub podłoga. Zostały opracowane przez wyspecjalizowaną kadrę medyczną VASYLI THINK TANK, dzięki czemu znajdują zastosowanie we wspomaganiu terapii oraz profilaktyce schorzeń m.in. w obrębie stopy, stawu skokowego lub podudzia.

Wkładki ortopedyczne VASYLI zapewniają nie tylko prawidłową funkcjonalność we wszystkich fazach chodu i płaszczyznach ruchu, ale również właściwą stabilizację, redukcję nacisku oraz amortyzację odpowiednich części stopy. Każda para wkładek VASYLI jest perfekcyjnie dopasowana poprzez modelowanie termiczne lub modyfikacje pelotami i klinami. 

Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
Rejestracja on-line