Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Podolog często spotyka się z przypadkami wymagającymi leczenia przerwanej ciągłości tkanki, czyli ingerencji w tkankę skórną. Aby uchronić miejsce pozabiegowe przed zakażeniem, należy je odpowiednio zabezpieczyć. W związku z tym w gabinecie podologicznym Podomedicol stosuje się najwyższej jakości, sterylne opatrunki jałowe, gazy, plastry, bandaże, odciążenia, pianki oraz gąbki.

Materiały opatrunkowe mające zastosowanie w podologii mają często postać gąbki o właściwościach pochłaniających ropne wydzieliny, zlokalizowane w rozpadlinach i głębokich ranach. Specjalistyczne opatrunki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwgrzybicznym, wytworzone z odpowiedniej gąbki, poprawiają proces odżywiania zachodzący w tkankach oraz zapewniają stałą cyrkulację powietrza i ich właściwe dotlenienie. Dzięki temu rana goi się znacznie szybciej niż w przypadku powszechnie stosowanych opatrunków.

Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
Rejestracja on-line