O nasOferta

Podomedicol to znajdujące się w Krakowie wyspecjalizowane Centrum Medyczne, które świadczy usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia chorób i dokuczliwych dolegliwości kończyn dolnych oraz stóp.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy efektywnie pomagamy chorym odzyskać pełną swobodę chodzenia i poprawić komfort codziennego życia, rozwiązując wszystkie problemy natury ortopedycznej i podologicznej.

Warto uświadomić sobie, że choroby lub problemy ze stopami nie dotyczą jedynie osób starszych, otyłych czy np. chorych cierpiących na cukrzycę lub reumatyzm. To także problem, który coraz częściej dotyka również osoby młode, sportowców – nas samych.

Świadczymy kompleksowe zabiegi lecznicze oraz podologiczne, których pełen wykaz znajdą Państwo w sekcji OFERTA.

Jeżeli doskwiera Państwu jakikolwiek problem z nogami, to zachęcamy do umówienia się na konsultację w naszych gabinetach przy Al. Kijowskiej 22 i przy ul. Mogilskiej 69a w Krakowie.

Rezerwacji dogodnego terminu mogą Państwo dokonać online – przy pomocy elektronicznego systemu rezerwacji wizyt – lub też telefonicznie.

 

 

  • 1520431541_img0458_1x1.jpg1520431541_img0461_1x1.jpgbaginet_01.jpgbaginet_02.jpg

  Gabinet

  Gabinet Podomedicol został wyposażony w najwyższej jakości, innowacyjne technologicznie urządzenia, sterylne narzędzia oraz komfortowe meble, niezbędne do wykonywania skutecznych i w pełni bezpiecznych zabiegów podologicznych.

  Aranżując nasz gabinet, dążyliśmy do tego, aby zapewnić pacjentom całkowitą wygodę w trakcie zabiegów oraz stworzyć miejsce intymne, przyjazne z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa dla zdrowia.

  Gabinet Podomedicol posiada także wysokiej klasy frezarki oraz fotele podologiczne w pełni przystosowane do potrzeb osób starszych oraz z nadwagą.

 • Bezpieczeństwo zabiegów

  Specjaliści gabinetu Podmedicol kierują się bardzo restrykcyjnym kodeksem zasad, mających na celu zapewnienie Państwu możliwie najbezpieczniejszych warunków higienicznych w trakcie wykonywania zabiegów z zakresu podologii.

  • Dla personelu Podomedicol najważniejsze jest Państwa zdrowie, dlatego też nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejsze ryzyko zakażenia.
  • W gabinecie Podomedicol pracuje wykwalifikowany personel. Narzędzia używane przez naszych specjalistów charakteryzują się najwyższą jakością i są każdorazowo dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylizowane. Ze względu na konieczność zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa i zasad higieny część z przyrządów wykorzystywana jest jednorazowo.
  • Do opracowania paznokci najczęściej używamy: cęgów, sondy dwustronnej oraz profesjonalnych frezów z nasypem diamentowym.
  • Do zabiegów wykonywanych na skórze – m.in. usunięcia hiperkeratoz, odcisków i modzeli – używamy jednorazowych skalpeli i dłutek oraz frezów.
  • Do szlifowania podeszw używamy jednorazowych kapturków ściernych, dobranych przez podologa z odpowiednim nasypem do danej skóry i typu zrogowaceń.
  • Wszystkie narzędzia używane w naszym gabinecie – bez względu na to, czy jednorazowe lub wielokrotnego użytku – są zawsze STERYLNE.
  • Wykorzystywane w gabinecie narzędzia pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Aeskulap Chifa czy Ruck.

  Naszym pacjentom oferujemy również profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp sygnowane przez marki Allpresan, Ruck, Remmele Propolis.

   bezpiecz_01_1x1.jpgbezpiecz_03.jpgbezpiecz_02.jpgbezpiecz_04.jpg
 • Specjaliści

  Przedstawiamy sylwetki specjalistów gabinetu Podomedicol

  Więcej o naszych specjalistach
Wszelkie prawa zastrze?one 2021