Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Laser Lunula to profesjonalne urządzenie, które w bezpieczny i bezbolesny sposób leczy grzybicę paznokci. Terapia składa się z serii kilkunastominutowych zabiegów, dzięki którym przywrócimy im zdrową kondycję oraz piękny wygląd. Ilość potrzebnych zabiegów jest uzależniona od poziomu zaawansowania choroby oraz indywidualnych predyspozycji organizmu i zostaje ustalona na wstępnej konsultacji.

Zakażenie grzybicze wywołane przez dermatofity oraz grzyby z rodziny Candida jest przykrą dolegliwością, która dotyka wiele osób. Obejmuje każdą część paznokcia, w tym macierz i płytkę paznokcia, dlatego schorzenie to wymaga kompleksowego leczenia.

Rewolucyjna metoda leczenia grzybicy paznokci

Laser Lunula oferuje nowatorską metodę laserowego leczenia grzybicy paznokci.

Laser Lunula łączy w sobie dwie różnej długości fale:

  • 405 nm zapewnia działanie grzybobójcze
  • 635 nm pobudza proces immunologiczny paznokcia

Laser Lunula rozwiąże problem grzybicy paznokci w trakcie serii zabiegów

Dokładne badania kliniczne potwierdzają, że laser w większości przypadków leczy grzybicę paznokci podczas zaledwie kilku zabiegów, trwających ok. 12 minut. Terapia jest bezbolesna i nie wymaga dodatkowego czasu na regenerację, ponieważ światło lasera przenika w głąb paznokcia, nie uszkadzając jego powierzchni, ani otaczającej go skóry.

lunula-laser-rewolucja lunula-laser-rewolucja lunula-laser-rewolucja

Jak działa laser Lunula?

Firma Erchonia, producent laserów Lunula, od 1996 roku intensywnie angażowała się w wyjaśnianie medycznych zastosowań lasera o małej mocy, przeprowadzając szereg rygorystycznych badań klinicznych oraz histologicznych. Laser Lunula łączy w sobie dobroczynne działanie fal o dwóch długościach 405 i 635 nm – pierwsza z nich zapewnia działanie grzybobójcze, natomiast druga pobudza procesy immunologiczne organizmu. Obie długości fal wzbogacono o obrotową, liniowo generowaną wiązkę własnego projektu, która maksymalizuje stężenie fotonów na poddawanej zabiegowi powierzchni, zapewniając tym samym odpowiednie leczenie wszystkich zakażonych palców.

  • Terapia z zastosowaniem lasera Lunula przywróci jasne, proste, ładnie wyglądające paznokcie dzięki zaledwie kilku bezbolesnym zabiegom.

Jak przebiega terapia laserem Lunula?

Laserowe leczenie grzybicy paznokci jest bezbolesne  oraz pozbawione działań niepożądanych, przeprowadzane w profesjonalnym gabinecie medycznym pod kontrolą specjalisty podologa lub dermatologa. Obejmuje:

  • konsultację,
  • badanie mykologiczne,
  • badanie podologiczne,
  • czyszczenie płytek paznokciowych,
  • zabiegi laserowe LUNULA wykonywane w odstępach tygodniowych,
  • dezynfekcję obuwia i skarpet pacjenta.

Laserowe leczenie grzybicy paznokci polega na naświetlaniu wszystkich paznokci tych chorych jak i zdrowych. Terapia zawsze obejmuje obie stopy w celu zapewnienia wyższej skuteczności.

  • Pełna kuracja regeneruje i leczy paznokcie, pozwala zapomnieć o nieestetycznej grzybicy oraz o związanym z nią dyskomfortem.

 efekty leczenia laserem lunula


laser-galeria-1_1x1.jpg
Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
Rejestracja on-line