Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

W poradni ortopedycznej uzyskasz pomoc w zakresie:

  • diagnostyki chorób i urazów występujących w obrębie narządów ruchu;
  • zabezpieczenia urazów (np. zwichnięcia, złamania) i skierowania na oddział szpitalny pacjentów wymagających leczenia chirurgicznego;
  • diagnostyki oraz leczenia stanów zapalnych i zmian zwyrodnieniowych wraz z zaplanowaniem terapii farmakologicznej i fizjoterapii, oraz monitorowaniem efektywności wybranych metod leczenia;
  • diagnostyki wad wrodzonych i nabytych wraz ze wskazaniem właściwej metody postępowania;
  • zagadnień związanych z medycyną sportową.

Korzystając z pomocy poradni ortopedycznej, możesz liczyć na indywidualne podejście, dokładny wywiad, badanie fizykalne oraz ustalenie planu dotyczącego dalszej diagnostyki (np. USG, RTG) i odpowiednich metod leczenia. Plan diagnostyczno- terapeutyczny opracowywany jest przez lekarza specjalistę w dziedzinie ortopedii, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta.

O czym należy pamiętać przed wizytą u ortopedy?

W przypadku wykonywania jakichkolwiek badań dotyczących zgłaszanych dolegliwości, na wizytę warto zabrać całą posiadaną dokumentację medyczną.

Jeśli pacjent porusza się z trudnością, używa przedmiotów usprawniających poruszanie (np. kule, balkonik) lub funkcjonowanie (np. protezy), powinien mieć je ze sobą na wizycie u ortopedy.

Pacjenci z urazami powinni zadbać o wygodne ubranie, szczególnie jeśli zachodzi podejrzenie złamania i jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia konieczności założenia gipsu.

Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
Rejestracja on-line