Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Dlaczego laser Lunula? - rozmowa z ekspertem - Panią podolog Edytą Wojciechowską


edyta-wojciechowska.jpg

Pani Edyta Wojciechowska, podolog z długoletnią praktyką, właścicielka gabinetu podologicznego w Krakowie- PODOMEDICOL, odpowiada na pytania dotyczące problemów z jakimi zgłaszają się pacjenci oraz opowiada o najnowszych urządzeniach, które zdecydowała się wprowadzić do swojego gabinetu. 

Z jakimi problemami trafiają do Pani pacjenci?

Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci z problemami zarówno na skórze jak i na paznokciach takimi jak : wrastające paznokcie, odciski, modzele, grzybica paznokci oraz wieloma innymi.

A czy problem grzybicy paznokci to częsty przypadek występujący u Pani pacjentów?

Grzybica paznokci jest stosunkowo częstym problemem zdrowotnym. Zakażenie grzybicze paznokci jest trudne do leczenia i wymaga długiego czasu oraz ścisłej współpracy pacjenta z podologiem.

Do oferty swojego gabinetu zdecydowała się Pani wprowadzić laser Lunula, dlaczego?

Ponieważ jest to w tej chwili najskuteczniejsza terapia na rynku. Laser Lunula to potwierdzona, skuteczna, bezbolesna i bezinwazyjna metoda leczenia grzybicy paznokci a dodatkowo laser Lunula przywróci jasne, proste, ładnie wyglądające paznokcie.

A jak laser Lunula pomaga w pracy podologa? Czym laser wyróżnia się spośród innych urządzeń i metod dostępnych na rynku w dziedzinie leczenia grzybicy i regeneracji paznokci?

Laser Lunula nie wymaga poświęcenia czasu oraz dokonywania wielu ustawień przez podologa, a urządzenie ma zaprogramowany czas terapii i energię wyjściową. Terapia jest bezbolesna, nie wymaga dodatkowego czasu potrzebnego na regeneracje lub gojenie. Gwarantuje wyraźny wzrost zdrowych i pięknych paznokci bez skutków ubocznych w porównaniu do leków doustnych.

Jaki wygląda i przebiega zabieg laserem Lunula?

![laserlunula.jpg](https://cleando.pl/storage/app/media/blog/laserlunula.jpg)

Proces leczenia rozpoczyna się od konsultacji, specjalista przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem oraz omawia szczegóły terapii. Podczas zabiegu stopa (dłoń) jest umieszczona w urządzeniu. W czasie zabiegu pacjent nie odczuwa bólu ani gorąca, dwie długie przecinające się fale działają na paznokcie. Laser zapewnia działanie grzybobójcze oraz pobudza procesy immunologiczne, mocno regeneruje paznokcie. Czas zabiegu to 12 minut (1 stopa/dłoń), liczbę zabiegu ustala terapeuta - jest to uzależnione od wielkości zmian na płytce spowodowanych grzybicą.

Jakie są reakcje, opinie pacjentów, którzy poddali się zabiegom z wykorzystaniem Lunuli?

Pacjenci są zaskoczeni efektami oraz tym że zabieg jest bezbolesny, trwa jedynie 12 minut i nie wymaga poświęcenia dodatkowego czasu w domu. Dużym atutem dla pacjenta jest to, że jest to metoda bezinwazyjna i przynosi o wiele lepsze rezultaty niż np. leczenie doustne.

Czy mogłaby Pani opisać jakiś konkretny przypadek, gdzie zabieg laserowy Lunula wywołał wyjątkowe efekty i wrażenia?

Pacjentka trafiła do gabinetu z bolącymi grzybiczymi paznokciami po urazie, który spowodował zatrzymanie wzrostu paznokci. Już po pierwszym zabiegu paznokcie przestały boleć, a po całej terapii paznokcie zaczęły pięknie odrastać.

A jakie inne, innowacyjne urządzenia wprowadziła Pani do oferty gabinetu, którymi może się Pani pochwalić, które ulepszyły pracę, wyjątkowo wspomogły leczenie pacjentów? 

Z powodu bardzo częstego problemu wrastających paznokci wprowadziliśmy do oferty naszego gabinetu metodę kostki Arkady. Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się uporczywego problemu wrastających paznokci.

Dziękuję za rozmowę. 

Źródło: https://estetycznie.pl/baza-wiedzy/rodzaje-zabiegow/220-dlaczego-laser-lunula-rozmowa-z-ekspertem-pania-podolog-edyta-wojciechowska

Umów się na konsultację!

Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
  • 534 572 440
  • 12 359 55 51
  • biuro.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
  • 788 007 740
  • 12 357 47 64
  • centrummedyczne.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line