Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Blog


jak-wyleczyc-wrastajace-paznokcie.jpg

Jak wyleczyć wrastające paznokcie?

Wrastające paznokcie są obecnie problemem, który dotyczy bardzo dużej ilości osób, dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz odpowiednia pielęgnacja.
Różnorodność butów sportowych dostosowanych do potrzeb stóp.

Podolog radzi: sportowcu, uniknij skutków źle dobranego obuwia

Z roku na rok rośnie liczba osób uprawiających sport. Warto mieć świadomość, jak ciężką pracę podczas aktywności fizycznej wykonują nasze stopy i na jakie negatywne czynniki są one narażone. Wybór właściwego obuwia oraz wizyty kontrolne u podologa to bardzo ważny element troski o nasze zdrowie.
ostroga-pietowa-objawy-i-leczenie-ostrogi-pietowej.jpg

Ostroga piętowa - objawy i leczenie ostrogi piętowej

Ból w okolicach pięty może znacznie utrudnić życie. Schorzenia występujące w okolicach pięty często uniemożliwiają sportowcom kontynuowanie treningów na oczekiwanym poziomie. Ból pięty może także pojawiać się u osób prowadzących mało aktywny tryb życia. Diagnostyka tego stanu nie jest łatwa i wymaga od specjalisty sporej wiedzy i doświadczenia.
leczenie-brodawek-kurzajek-na-stopach.jpg

Leczenie brodawek (kurzajek) na stopach

Brodawki, nazywane potocznie kurzajkami, powstają wskutek zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego HPV (human papilloma virus). Zmiany mogą występować nie tylko na skórze stóp, ale również na dłoniach, łokciach, błonach śluzowych i na narządach płciowych.
Umów się na konsultację!
Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
Rejestracja on-line