Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Blog


lunula-foot.jpg

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Wiele osób bagatelizuje problem z powodu wstydu lub braku świadomości, że grzybicę paznokci można skutecznie i bezboleśnie leczyć. Jedną z metod leczenia jest laserowe naświetlanie płytki paznokciowej. Laseroterapię w walce z grzybicą stosują profesjonalne gabinety podologiczne – jest to sprawdzona i niezwykle skuteczna metoda, której efekty potwierdzają badania naukowe.
jak-wyleczyc-wrastajace-paznokcie.jpg

Jak wyleczyć wrastające paznokcie?

Wrastające paznokcie są obecnie problemem, który dotyczy bardzo dużej ilości osób, dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz odpowiednia pielęgnacja.
podolog-radzi-sportowcu-uniknij-skutkow-zle-dobranego-obuwia.png

Podolog radzi: sportowcu, uniknij skutków źle dobranego obuwia

Z roku na rok rośnie liczba osób uprawiających sport. Warto mieć świadomość, jak ciężką pracę podczas aktywności fizycznej wykonują nasze stopy i na jakie negatywne czynniki są one narażone. Wybór właściwego obuwia oraz wizyty kontrolne u podologa to bardzo ważny element troski o nasze zdrowie.
ostroga-pietowa-objawy-i-leczenie-ostrogi-pietowej.jpg

Ostroga piętowa - objawy i leczenie ostrogi piętowej

Ból w okolicach pięty może znacznie utrudnić życie. Schorzenia występujące w okolicach pięty często uniemożliwiają sportowcom kontynuowanie treningów na oczekiwanym poziomie. Ból pięty może także pojawiać się u osób prowadzących mało aktywny tryb życia. Diagnostyka tego stanu nie jest łatwa i wymaga od specjalisty sporej wiedzy i doświadczenia.

Umów się na konsultację!

Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
  • 534 572 440
  • 12 359 55 51
  • biuro.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
  • 788 007 740
  • 12 357 47 64
  • centrummedyczne.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line