Aleja Kijowska 22 | 534 572 440
biuro.podomedicol@gmail.com
Mogilska 69a | 788 007 740
centrummedyczne.podomedicol@gmail.com

Blog


podochirurgia.jpg

Podochirurgia - najczęstsze zabiegi podochirurgiczne

Kondycja stóp i paznokci u stóp to często dla wielu osób dość wstydliwy problem. Z tego względu wizyta u podologa jest odkładana, w nadziei, że schorzenie w końcu przejdzie samo. Jednak takie podejście niejednokrotnie skutkuje zaostrzeniem dolegliwości, w efekcie czego jedynym wyjściem pozostaje zabieg chirurgiczny.
komputerowe-badanie-stop-wyniki.jpg

Komputerowe badanie stóp (podobarografia, pedobarografia) - na czym polega?

Badanie komputerowe stóp umożliwia pełną funkcjonalną diagnostykę podologiczną. Ma bardzo duże znaczenie w ocenie nieprawidłowości występujących w obrębie stóp, ale również układu mięśniowego i układu kostno-szkieletowego ciała. Umożliwia wychwycenie wszelkich nieprawidłowości. Zobacz, na czym dokładnie polega badanie i kiedy warto je wykonać!
budowa-paznokcia.jpg

Budowa paznokcia - anatomia. Jakie funkcje pełnią poszczególne elementy paznokcia?

udowa paznokcia jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać. Składa się on z kilku elementów oraz warstw, które ogrywają ważną rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu. Paznokcie pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale także ochroną, użyteczną czy też diagnostyczną.
onycholiza-przyczyny-objawy-leczenie.jpg

Onycholiza - choroba paznokci. Przyczyny, objawy, leczenie

Jednym z dość powszechnych schorzeń paznokci jest onycholiza polegająca na odklejeniu się płytki paznokcia od łożyska. Opisywana przypadłość dotyczy zarówno paznokci u dłoni, jak i u stóp. Zobacz, jak rozpoznać onycholizę, jakie są jej przyczyny, rodzaje, a także najlepsze metody leczenia!

Umów się na konsultację!

Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.
Nasze placówki:
logo

Podomedicol - gabinet podologiczny

Aleja Kijowska 22 30-079 Kraków
  • 534 572 440
  • 12 359 55 51
  • biuro.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line

Podomedicol Centrum Medyczne

ul. Mogilska 69a 31-516 Kraków
  • 788 007 740
  • 12 357 47 64
  • centrummedyczne.podomedicol@gmail.com
Rejestracja on-line