• Leczenie wrastających paznokci

  Wrastające paznokcie to bardzo  bolesna i uciążliwa dolegliwość. Najczęściej są spowodowane nieodpowiednim obcinaniem paznokci, źle dobranym obuwiem lub predyspozycjami genetycznymi. Nie warto lekceważyć tej nieprawidłowości i jak najszybciej zgłosić się na zabieg.

 • Opatrunki na stopach

  Niektóre zabiegi lub choroby wiążą się powstawaniem różnego rodzaju obtarć i ran. Dlatego też w naszym gabinecie znajdziecie najwyższej jakości materiały opatrunkowe i środki wspomagające gojenie.

 • Badanie komputerowe

  W celu precyzyjnego rozpoznania i zdiagnozowania rozmaitych wad stóp oraz zaplanowania odpowiedniej profilaktyki umożliwiamy wam skorzystanie z nowoczesnego podoskopu komputerowego.

 • Obuwie Arcopedico

  Odpowiednio dobrane obuwie zapewnia komfort i odpowiednią amortyzację podczas chodzenia. Warto zatem sięgnąć po produkty profesjonalnej, posiadającej wieloletnie doświadczenie firmy Arcopedico.

 • Dezynfekcja obuwia

  Istnieją dolegliwości (jak na przykład grzybica paznokci) wymagające profesjonalnego i dokładnego czyszczenia obuwia. W naszym gabinecie wykorzystujemy w tym celu urządzenie firmy KLENZ wykorzystujące system nanosrebra i ozonu.

 • Edyta Wojciechowska

  Jest specjalistą ds. podologii i właścicielką gabinetu podologicznego PODOMEDICOL w Krakowie. Jest także członkinią Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

 • Oferta

  W ofercie gabinetu Podomedicol znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów podologicznych o charakterze diagnostycznym, leczniczym i profilaktycznym, wykonywanych przez doświadczonych i wykwalifikowanych podologów.

  Poniżej zebraliśmy dla Państwa szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zabiegów podologicznych, problematyki leczenia chorób stóp oraz przedstawiliśmy ich zastosowanie i technologie, jaką posiłkują się nasi specjaliści w celu świadczenia usług o najwyższej jakości i standardzie.  

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją gabinetu.

   

  Zapraszamy do lektury!

 • Niesiemy pomoc osobom borykającym się z problemami stóp

  Oferowane przez Podomedicol zabiegi podologiczne mają na celu pomoc pacjentom dotkniętym chorobami skóry, kości i stawów, jak również osobom borykającym się z wadliwym ustawieniem stopy, deformacjami palców oraz cierpiącym na cukrzycę i reumatyzm. 

 • Podpowiemy, jak pielęgnować Twoje stopy

  W gabinecie Podomedicol dostępne są rekomendowane przez naszych specjalistów preparaty do pielęgnacji stóp renomowanych marek, takich jak Ruck, Remmele’s Propolis, Peclavus, Allpresan, Podoceutic, Arkada, Nanobiotic, Pedibaehr, Genactiv, Diabetegen.

  Na wizytę z naszymi specjalistami mogą się Państwo umówić telefonicznie lub online za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacji.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu podologii w gabinecie Podomedicol w Krakowie!

 • Specjaliści

  Przedstawiamy sylwetki specjalistów gabinetu Podomedicol

 • Wizyty domowe

  Dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą przyjść na wizytę do gabinetu przygotowaliśmy specjalną ofertę wizyt domowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018