OfertaKontakt

W ofercie gabinetu Podomedicol znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów podologicznych o charakterze diagnostycznym, leczniczym i profilaktycznym, wykonywanych przez doświadczonych i wykwalifikowanych podologów.

Poniżej zebraliśmy dla Państwa szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zabiegów podologicznych, problematyki leczenia chorób stóp oraz przedstawiliśmy ich zastosowanie i technologie, jaką posiłkują się nasi specjaliści w celu świadczenia usług o najwyższej jakości i standardzie.  

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją gabinetu.

 

Zapraszamy do lektury!

 

 
 • Pedicure leczniczy - podstawowy zabieg podologiczny

  Zabieg ten polega na usunięciu niewielkich zmian skórnych powstałych na skutek działania rozmaitych czynników, jak na przykład choroby, wrodzone lub nabyte deformacje, nieodpowiednie obuwie itp

  Więcej o zabiegu
 • Usuwanie modzeli

  Modzele to nieestetyczne, zazwyczaj żółtawe zmiany skórne powstałe na skutek nadmiernego tarcia i nacisku lub z powodu deformacji układu kostnego stóp. 

   

  Więcej o zabiegu
 • Usuwanie odcisków

  Odciski to bolesne i uciążliwe skupiska martwego, zrogowaciałego naskórka. Powstają zazwyczaj na skutek długotrwałego ucisku lub nadmiernego tarcia – podczas długich wędrówek albo gdy mamy na sobie źle dobrane obuwie.

  Więcej o zabiegu
 • Leczenie wrastających paznokci

  Wrastające paznokcie to bardzo  bolesna i uciążliwa dolegliwość. Najczęściej są spowodowane nieodpowiednim obcinaniem paznokci, źle dobranym obuwiem lub predyspozycjami genetycznymi. Nie warto lekceważyć tej nieprawidłowości i jak najszybciej zgłosić się na zabieg.

  Dowiedz się więcej
 • Usuwanie brodawek

  Brodawki, lub inaczej kurzajki, to zwykle bezbolesne ale bardzo odporne na leczenie zmiany skórne wywołane przez wirus brodawczaka ludzkiego. Są nieestetyczne, a co najważniejsze bardzo zaraźliwe, dlatego też wymagają natychmiastowego leczenia.

  Więcej o zabiegu
 • Metoda Kostka Arkady

  Jest to wynaleziona przez Adriana Arkadę, niezwykle skuteczna i bezinwazyjna metoda leczenia wrastających paznokci. Zabieg pozwala szybko pozbyć się problemu, a płytka paznokcia nie ulega ponownej deformacji.

  dowiedz się więcej
 • Leczenie grzybicy paznokci

  Grzybica paznokci to długotrwała i trudna do wyleczenia infekcja wywołana przez chorobotwórcze grzyby. Nie leczona szybko może rozprzestrzenić się na pozostałe paznokcie. Jest również zaraźliwa, leczenie należy więc podjąć natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów.

  Zapoznaj się z ta ofertą
 • Laser Lunula - laserowe leczenie grzybicy

  Grzybica paznokci wymaga indywidualnie dobranego, kompleksowego leczenia. Terapia laserowa to metoda bezinwazyjna, bezpieczna i bezbolesna, a co najważniejsze bardzo skuteczna. Składa się z serii kilku lub kilkunastu zabiegów – zależnie od stanu i predyspozycji pacjenta.

   

  Więcej o zabiegu
 • Badanie mykologiczne

  W przypadku trudnej do wyleczenia i bardzo uciążliwej grzybicy paznokci warto zaufać specjalistom i poddać się badaniu mykologicznemu. Pozwoli ono ustalić z jakiego rodzaju zmianą mamy do czynienia oraz dobrać odpowiedni sposób leczenia.

  Więcej o badaniu
 • Rekonstrukcja paznokcia

  Rekonstrukcja paznokcia jest zabiegiem czysto estetycznym, pozwalającym ukryć ubytki powstałe na skutek urazów lub chorób. Polega na nałożeniu antybakteryjnej i antygrzybicznej żelowej masy akrylowej imitującej naturalny paznokieć.

  Więcej o zabiegu
 • Leczenie pękających pięt

  Popękany i zrogowaciały naskórek na piętach jest nie tylko nieestetyczny, ale czasami nawet niebezpieczny. Przez poranioną skórę mogą wniknąć bakterie lub wirusy wywołujące uciążliwe dolegliwości. Dlatego też warto zadbać o tę najbardziej obciążoną część stóp.

  Więcej o dolegliwości
 • Leczenie nadpotliwości stóp

  Nadmierna potliwość to uciążliwy, nieprzyjemny problem, a także objaw wielu chorób. Wywołana jest też często przez stres lub nadmierny wysiłek fizyczny. Nie warto jej lekceważyć, może bowiem sprzyjać powstawaniu infekcji.

  Dowiedz się więcej
 • Leczenie suchej skóry stóp

  Przyczyną nadmiernie suchych stóp są najczęściej zaburzenia funkcjonowania układu krwionośnego. Zaczerwienione i nadmiernie łuszczące się stopy nie są zbyt estetyczne, podrażniona skóra może sprawiać ból, dlatego też warto poddać je odpowiedniej pielęgnacji.

  Więcej o schorzeniu
 • Opatrunki na stopach

  Niektóre zabiegi lub choroby wiążą się powstawaniem różnego rodzaju obtarć i ran. Dlatego też w naszym gabinecie znajdziecie najwyższej jakości materiały opatrunkowe i środki wspomagające gojenie.

  Więcej
 • Badanie komputerowe

  W celu precyzyjnego rozpoznania i zdiagnozowania rozmaitych wad stóp oraz zaplanowania odpowiedniej profilaktyki umożliwiamy wam skorzystanie z nowoczesnego podoskopu komputerowego.

  dowiedz się więcej
 • Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical

  Prawidłowe podparcie stóp i odpowiednie rozłożenie masy ciała jest niezwykle istotne. Pomaga leczyć rozmaite wady oraz zapobiegać powstawaniu kolejnych. Dlatego też warto zdecydować się na profesjonalne wkładki ortopedyczne.

  więcej o wkładkach
 • Obuwie Arcopedico

  Odpowiednio dobrane obuwie zapewnia komfort i odpowiednią amortyzację podczas chodzenia. Warto zatem sięgnąć po produkty profesjonalnej, posiadającej wieloletnie doświadczenie firmy Arcopedico.

  dowiedz się więcej
 • Dezynfekcja obuwia

  Istnieją dolegliwości (jak na przykład grzybica paznokci) wymagające profesjonalnego i dokładnego czyszczenia obuwia. W naszym gabinecie wykorzystujemy w tym celu urządzenie firmy KLENZ wykorzystujące system nanosrebra i ozonu.

  Więcej o usłudze
 • Wizyty domowe

  Dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą przyjść na wizytę do gabinetu przygotowaliśmy specjalną ofertę wizyt domowych.

  więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018